Migrate Tools (8.x-5.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်
