Migrate Tools (8.x-5.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: N/A
az: Yox

en: Messages
az: Mesajlar

en: Source
az: Mənbə

en: Query
az: Sorğu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Migration
az: Miqrasiya
