Migrate Tools (8.x-5.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: N/A
lv: N/P

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Process
lv: Apstrāde

en: Operation
lv: Operācija

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Source
lv: Avots

en: Query
lv: Vaicājums

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Migration
lv: Migrācija
