Migrate UI (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Configure
af: Verstel

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Source
af: Bron

en: Processing
af: Verwerking

en: Index
af: Indeks
