Migrate UI (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configure
ast: Configurar

en: Filter
ast: Filtru

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Filters
ast: Filtros

en: Key
ast: Llave

en: Processing
ast: Procesando
