Migrate UI (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Length
az: Uzunluq

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Filters
az: Filtrlər

en: Key
az: Açar

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Processing
az: Emal edilir

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Index
az: İndeks

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Callback
az: Geri zəng et
