Migrate UI (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Length
bg: Времетраене

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Filters
bg: Филтри

en: Process
bg: Обработване

en: Key
bg: Ключ

en: Source
bg: Източник

en: Processing
bg: Обработва

en: Index
bg: Индекс
