Migrate UI (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Length
gl: Lonxitude

en: Configure
gl: Configurar

en: Filter
gl: Filtro

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Start
gl: Comezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Destination
gl: Destino

en: Filters
gl: Filtros

en: Key
gl: Clave

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Source
gl: Orixe

en: Map
gl: Mapa

en: Migrate
gl: Migrar

en: Processing
gl: Procesando

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Index
gl: Índice

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
