Migrate UI (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Tags
he: תגיות

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Length
he: אורך

en: Configure
he: הגדרות

en: Filter
he: סינון

en: Field name
he: שם שדה

en: Start
he: התחלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Destination
he: יעד

en: Filters
he: מסננים

en: Key
he: מפתח

en: Delimiter
he: מפריד

en: Source
he: מקור

en: Map
he: מפה

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Processing
he: בתהליך

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Source field
he: שדה המקור

en: Index
he: אינדקס

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Migration
he: מיגרציה

en: - Select -
he: - בחירה -
