Migrate UI (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Configure
kk: Баптау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Processing
kk: Өңделу...
