Migrate UI (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Callback
kn: ಕಾಲ್‍ಬ್ಯಾಕ್
