Migrate UI (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Length
pl: Długość

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Filter
pl: Filtr

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Destination
pl: Cel

en: Filters
pl: Filtry

en: Process
pl: Proces

en: Key
pl: Klucz

en: Delimiter
pl: Separator

en: Source
pl: Źródło

en: Map
pl: Mapa

en: Destination name
pl: Nazwa miejsca docelowego

en: Migrate
pl: Migracja

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Index
pl: Indeks

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Migration
pl: Migracja

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Source Field
pl: Pole źródłowe
