Migrate UI (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Tags
ps: بچوي

en: Weight
ps: وزن

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Configure
ps: سازول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Configuration
ps: سازول

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Map
ps: نقشه
