Migrate UI (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Configure
am: ውቀር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Source
am: ምንጭ

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
