Migrate UI (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Length
ca: Llargada

en: Configure
ca: Configura

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Start
ca: Inici

en: Configuration
ca: Configuració

en: Destination
ca: Destí

en: Filters
ca: Filtres

en: Process
ca: Processa

en: Key
ca: Clau

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Source
ca: Font

en: Map
ca: Mapa

en: Destination name
ca: Nom del destí

en: Migrate
ca: Migració

en: Processing
ca: Processant

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Source field
ca: Camp original

en: Index
ca: Índex

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Migration
ca: Migració

en: - Select -
ca: - Seleccioneu -
