Migrate UI (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Tags
cs: Štítky

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Length
cs: Délka

en: Configure
cs: Nastavení

en: Filter
cs: Filtr

en: Field name
cs: Název pole

en: Start
cs: Začátek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Destination
cs: Cíl

en: Filters
cs: Filtry

en: Process
cs: Zpracovat

en: Key
cs: Klíč

en: Source
cs: Zdroj

en: Map
cs: Mapa

en: Destination name
cs: Název umístění

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Index
cs: Rejstřík

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Migration
cs: Migrace

en: - Select -
cs: - Vyberte -
