Migrate UI (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Length
lt: Ilgis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Start
lt: Pradžia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Process
lt: Procesas

en: Key
lt: Raktas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Index
lt: Indeksas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: - Select -
lt: - Pasirinkti -
