Migrate UI (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Tags
sk: Značky

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Length
sk: Dĺžka

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Start
sk: Štart

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Filters
sk: Filtre

en: Process
sk: Spracovanie

en: Key
sk: Kľúč

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Source
sk: Zdroj

en: Map
sk: Mapa

en: Destination name
sk: Názov umiestnenia

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Entity type
sk: Typ entity

en: - Select -
sk: - Vybrať -

en: Step @step
sk: Krok @step
