Migrate UI (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Filter
ta: வடிகட்டி
