Migrate UI (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Configure
be: Правіць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Field name
be: Назва поля

en: Start
be: Пачатак

en: Configuration
be: Налады

en: Filters
be: Фільтры

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: Map
be: Мапа

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Index
be: Каталог

en: Entity type
be: Тып сутнасці
