Migrate UI (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
