Migrate UI (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tags
bs: Tagovi

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Field name
bs: Ime polja

en: Filters
bs: Filteri

en: Source
bs: Izvor

en: Processing
bs: Procesujem

en: Default value
bs: Defaultne postavke
