Migrate UI (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
