Migrate UI (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Length
el: Μήκος

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Start
el: Αρχή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Destination
el: Προορισμός

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Key
el: Κλειδί

en: Source
el: Πηγή

en: Map
el: Χάρτης

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
