Migrate UI (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Configure
eo: Agordu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Processing
eo: Traktante

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Index
eo: Indekso

en: Entity type
eo: Speco de ento
