Migrate UI (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Length
et: Pikkus

en: Configure
et: Seadistus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Start
et: Algus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Filters
et: Filtrid

en: Process
et: Protsess

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: Map
et: Kaart

en: Destination name
et: Sihtkoha nimi

en: Migrate
et: Migreeri

en: Processing
et: Töötlemine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Index
et: Indeks

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Migration
et: Migreerimine

en: - Select -
et: - Vali -
