Migrate UI (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Length
fi: Pituus

en: Configure
fi: Määrittele

en: Filter
fi: Suodatus

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Start
fi: Alkaa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Destination
fi: Kohde

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Process
fi: Suorita

en: Key
fi: Avain

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Source
fi: Lähde

en: Map
fi: Kartta

en: Destination name
fi: Kohteen nimi

en: Migrate
fi: Muuta

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Index
fi: Indeksi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Migration
fi: Migraatio

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: - Select -
fi: - Valitse -
