Migrate UI (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Length
hu: Hosszúság

en: Configure
hu: Beállít

en: Filter
hu: Szűrő

en: Field name
hu: Mező neve

en: Start
hu: Kezdete

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Destination
hu: Cél

en: Filters
hu: Szűrők

en: Process
hu: Folyamat

en: Key
hu: Kulcs

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Source
hu: Forrás

en: Map
hu: Térkép

en: Destination name
hu: Cél elnevezése

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Source IDs
hu: Forrás azonosítók

en: - Select -
hu: – Kiválasztás –

en: Source Field
hu: Forrás mező

en: Static Map
hu: Statikus térkép

en: Migration Tags
hu: Költöztetési címkék

en: Default process
hu: Alapértelmezett folyamat

en: Callback process
hu: Visszahívási folyamat

en: Concat process
hu: Összefűző folyamat

en: Dedupe Entity process
hu: Duplikált entitásokat kiszűrő folyamat

en: Postfix
hu: Utótag

en: Extract process
hu: Kinyerő folyamat

en: Flatten process
hu: Összevonó folyamat

en: Get process
hu: Beolvasó folyamat

en: Source key
hu: Forrás kulcs

en: Iterator process
hu: Végiglépkedő folyamat

en: Machine name process
hu: Programok által használt név folyamata

en: Migration process
hu: Költöztető folyamat

en: Source keys
hu: Forrás kulcsok

en: Stub ID
hu: Csonk azonosító

en: Route process
hu: Útvonalválasztó folyamat

en: Skip on Empty
hu: Kihagyás, ha üres

en: Skip Row process if not set
hu: Sor feldolgozásának kihagyása, ha nincs beállítva

en: Bypass lookup
hu: Keresés kihagyása

en: Strict type check
hu: Szigorú típusellenőrzés
