Migrate UI (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Length
ka: სიგრძე

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო

en: Processing
ka: დამუშავება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - Select -
ka: აირჩიე
