Migrate UI (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Length
lv: Garums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Start
lv: Sākt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Filters
lv: Filtri

en: Process
lv: Apstrāde

en: Key
lv: Atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Map
lv: Karte

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Index
lv: Rādītājs

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Migration
lv: Migrācija

en: Callback
lv: Atsaukums

en: - Select -
lv: - Izvēlaties -
