Migrate UI (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Source
ne: स्रोत

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Index
ne: सूची
