Migrate UI (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Filter
nn: Filtrer

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Start
nn: Byrjar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Filters
nn: Filter

en: Processing
nn: Handsamar

en: Index
nn: Indeks

en: - Select -
nn: - Vel -
