Migrate UI (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
