Migrate UI (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Length
ro: Lungime

en: Configure
ro: Configurează

en: Filter
ro: Filtru

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Configuration
ro: Configurație

en: Destination
ro: Destinație

en: Filters
ro: Filtre

en: Process
ro: Proces

en: Key
ro: Cheie

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Source
ro: Sursă

en: Map
ro: Hartă

en: Migrate
ro: Migrare

en: Processing
ro: În procesare

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Migration
ro: Migrare

en: Source IDs
ro: ID-uri sursă

en: - Select -
ro: - Selectaţi -

en: Static Map
ro: Hartă statică

en: Migration Tags
ro: Tag-uri de Migrare

en: Default process
ro: Proces de bază

en: Callback process
ro: Proces de callback

en: Concat process
ro: Proces de concatenare

en: Dedupe Entity process
ro: Proces de anulare duplicare entitate

en: Extract process
ro: Proces de extragere

en: Flatten process
ro: Proces de nivelare

en: Get process
ro: Proces de obținere

en: Source key
ro: Cheie sursă

en: Iterator process
ro: Proces de iterare

en: Machine name process
ro: Nume de mașină pentru proces

en: Migration process
ro: Proces de migrare

en: Source keys
ro: Chei surse

en: Stub ID
ro: ID talon

en: Route process
ro: Proces de rutare

en: Skip on Empty
ro: Sari peste dacă este necompletat

en: Skip Row process if not set
ro: Sari peste procesarea de rânduri, dacă nu este setată

en: Bypass lookup
ro: Ocolire căutare

en: Strict type check
ro: Verificare strictă pentru tip
