Migrate UI (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Field name
sl: Ime polja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Filters
sl: Filtri

en: Key
sl: Ključ

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Index
sl: Indeks
