Migrate UI (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Processing
sr: Обрада

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета
