Migrate UI (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Length
ta: நீளம்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Process
ta: செய்முறை

en: Key
ta: சாவி

en: Source
ta: மூலம்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: - Select -
ta: - தெரிவு -
