Migrate UI (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Source
ug: مەنبە

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Index
ug: ئىندېكس
