Migrate UI (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Length
uk: Довжина

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Filter
uk: Фільтр

en: Field name
uk: Назва поля

en: Start
uk: Початок

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Filters
uk: Фільтри

en: Process
uk: Обробити

en: Key
uk: Ключ

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Source
uk: Джерело

en: Map
uk: Мапа

en: Destination name
uk: Кінцева назва

en: Migrate
uk: Міграція

en: Processing
uk: Обробка

en: Default value
uk: Базове значення

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Index
uk: Індекс

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: Source IDs
uk: Вихідні ідентифікатори

en: Source name
uk: Вихідна назва

en: - Select -
uk: - Вибір -

en: Source Field
uk: Вихідне поле

en: Static Map
uk: Статична карта

en: Destination entity type
uk: Кінцевий тип сутності

en: Migration Tags
uk: Теґи перенесення

en: Step @step
uk: Крок @step

en: Default process
uk: Базовий процес

en: Callback process
uk: Процес зворотнього виклику

en: Concat process
uk: Процес конкатенації

en: Dedupe Entity process
uk: Процес дедублювання сутностей

en: Postfix
uk: Постфікс

en: Extract process
uk: Процес розпакування

en: Flatten process
uk: Процес вирівнювання

en: Get process
uk: Процес отримання

en: Source key
uk: Вихідний ключ

en: Iterator process
uk: Процес ітератора

en: Machine name process
uk: Процес машинної назви

en: Migration process
uk: Процес перенесення

en: Source keys
uk: Вихідні ключі

en: Stub ID
uk: ID заглушки

en: Route process
uk: Процес маршруту

en: Skip on Empty
uk: Пропустити порожні

en: Skip Row process if not set
uk: Пропустити процес рядка, якщо не встановлено

en: Bypass lookup
uk: Обхід пошуку

en: Strict type check
uk: Сувора перевірка типу

en: Not supported, <a href=":why" target="_blank">why?</a>
uk: Не підтримується, <a href=":why" target="_blank">чому?</a>

en: Destination Field
uk: Кінцеве поле

en: Source field will be imported into %destination_field
uk: Вихідне поле буде імпортоване у поле %destination_field

en: Configure Process
uk: Процес налаштування

en: Select a plugin
uk: Оберіть плаґін
