Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Source
lv: Avots

en: @driver_name settings
lv: @driver_name uzstādījumi
