Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Database type
el: Τύπος βάσης δεδομένων

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Destination
el: Προορισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Files directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: @driver_name settings
el: Ρυθμίσεις @driver_name

en: Core (Experimental)
el: Πυρήνας (Πειραματικός)
