Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Continue
he: להמשיך

en: Destination
he: יעד

en: Source
he: מקור

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Upgrade
he: שדרוג

en: @driver_name settings
he: הגדרות @driver_name

en: Upgrade process not completed
he: תהליך השדרוג לא הושלם

en: Completed 1 upgrade task successfully | Completed @count upgrade tasks successfully
he[0]: משימת שדרוג אחת הושלמה בהצלחה
he[1]: הושלמו בהצלחה @count  משימות שדרוג
