Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Database type
oc: Tipe de basa de donadas

en: Continue
oc: Contunhar

en: Source
oc: Font

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Upgrade
oc: Metre a jorn

en: @driver_name settings
oc: Paramètres del @driver_name
