Migrate Upgrade (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Database type
tr: Veritabanı türü

en: Continue
tr: Devam et

en: Destination
tr: Hedef

en: Source
tr: Kaynak

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Files directory
tr: Dosyalar dizini

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: Drupal Upgrade
tr: Drupal Yükseltmesi

en: @driver_name settings
tr: @driver_name ayarları

en: Core (Experimental)
tr: Çekirdek (Deneysel)

en: Operation stopped by request
tr: İşlem istek üzerine durduruldu

en: Operation on @migration failed
tr: @migration üzerinde işlem başarısız oldu

en: Operation on @migration skipped due to unfulfilled dependencies
tr: Bağımlılıkların yerine getirilmemesi nedeniyle @migration üzerinde işlem atlandı

en: Currently upgrading @migration (@current of @max total tasks)
tr: Şu anda @migration yükseltiliyor (@current / @max görev)

en: Upgrade process not completed
tr: Yükseltme işlemi tamamlanmadı

en: Congratulations, you upgraded Drupal!
tr: Tebrikler, Drupal'ı yükselttiniz!

en: Review the detailed upgrade log
tr: Ayrıntılı yükseltme günlüğünü gözden geçirin

en: Source ID @source_id: @message
tr: @source_id kaynak kimliği: @message

en: Completed 1 upgrade task successfully | Completed @count upgrade tasks successfully
tr[0]: 1 yükseltme görevi başarıyla tamamlandı
tr[1]: @count yükseltme görevi başarıyla tamamlandı

en: 1 upgrade failed | @count upgrades failed
tr[0]: 1 yükseltme başarısız oldu
tr[1]: @count yükseltme başarısız oldu

en: Unrecognized form step @step
tr: Tanınmayan form adımı @step

en: <strong>Back up the database for this site</strong>. Upgrade will change the database for this site.
tr: <strong>Bu site için veritabanını yedekleyin</strong>. Yükseltme, bu sitenin veritabanını değiştirecek.

en: Make sure that the host this site is on has access to the database for your previous site.
tr: Bu sitenin bulunduğu anasistemin, önceki sitenize ilişkin veri tabanına erişimi olduğundan emin olun.

en: If your previous site has private files to be migrated, a copy of your files directory must be accessible on the host this site is on.
tr: Önceki sitenizde göç edilecek özel dosyalar varsa, dosyalar dizininizin bir kopyası, bu sitenin bulunduğu anasistemde erişilebilir olmalıdır.

en: In general, enable all modules on this site that are enabled on the previous site. For example, if you have used the book module on the previous site then you must enable the book module on this site for that data to be available on this site.
tr: Genellikle, önceki sitede etkinleştirilmiş olan tüm modüller bu sitede de etkinleştirilir. Örneğin, önceki sitede kitap modülünü kullandıysanız, söz konusu verilerin bu sitede kullanılabilir olması için bu sitede de kitap modülünü etkinleştirmeniz gerekir.

en: Put this site into <a href=":url">maintenance mode</a>.
tr: Bu siteyi <a href=":url">bakım kipine</a> geçirin.

en: This upgrade can take a long time. It is better to import a local copy of your site instead of directly importing from your live site.
tr: Bu yükseltme uzun sürebilir. Canlı sitenizden doğrudan içe aktarmak yerine, sitenizin yerel bir kopyasının içe aktarılması daha doğru olur.

en: Source database
tr: Kaynak veri tabanı

en: Provide credentials for the database of the Drupal site you want to upgrade.
tr: Yükseltmek istediğiniz Drupal sitesinin veri tabanı için kimlik bilgileri belirtin.

en: Source files
tr: Kaynak dosyalar

en: Review upgrade
tr: Yükseltmeyi gözden geçirin

en: Perform upgrade
tr: Yükseltme gerçekleştirin

en: Missing upgrade paths
tr: Yükseltme yolları eksik

en: Available upgrade paths
tr: Kullanılabilir yükseltme yolları

en: Running upgrade
tr: Yükseltme çalıştırılıyor

en: Resolve the issue below to continue the upgrade.
tr: Yükseltmeye devam etmek için aşağıdaki sorunu çözün.
