Migrate Wizard (1.0.3-alpha1) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Description
rm: definiziun

en: Weight
rm: valur

en: Save
rm: arcunar

en: Translation
rm: translaziun

en: Migration
rm: migraziun

en: The term ID.
rm: lezza

en: The term description.
rm: lezza
