Migrate Wizard (2.0.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Database
fi: Tietokanta

en: Fields
fi: Kentät

en: Id
fi: Tunniste

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Key
fi: Avain

en: Teaser length
fi: Yhteenvedon pituus

en: Target
fi: Kohde

en: Migration
fi: Migraatio

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Default translation
fi: Oletuskäännös

en: Machine name of the node type.
fi: SIsältötyypin koneluettava nimi.

en: Human name of the node type.
fi: Sisältötyypin ihmisluettava nimi.

en: Description of the node type.
fi: Sisältötyypin kuvaus.

en: Help text for the node type.
fi: Aputekstiä solmun tyypille.

en: Title label.
fi: Otsikon etiketti.

en: Flag.
fi: Lippu.

en: The original type.
fi: Alkuperäinen tyyppi.
