Migrate Wizard (2.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Fields
he: שדות

en: Users
he: חברי האתר

en: Key
he: מפתח

en: Teaser length
he: אורך התקציר

en: Migration
he: מיגרציה

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Default translation
he: תרגום ברירת המחדל
