Migrate Wizard (2.0.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Database
hu: Adatbázis

en: Fields
hu: Mezők

en: Id
hu: Azonosító

en: Users
hu: Felhasználók

en: Key
hu: Kulcs

en: Databases
hu: Adatbázisok

en: Teaser length
hu: Bevezető hossza

en: Target
hu: Cél

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Default translation
hu: Alapértelmezett fordítás

en: Machine name of the node type.
hu: A tartalomelem típusának programok által használt neve.

en: Human name of the node type.
hu: A tartalomtípus beszédes neve.

en: Description of the node type.
hu: A tartalomtípus leírása.

en: Help text for the node type.
hu: Ehhez a tartalomtípushoz tartozó súgó szöveg.

en: Title label.
hu: Cím cimke.

en: Flag.
hu: Jelölő.

en: The original type.
hu: Az eredeti típus.

en: Flag indicating the node type is enable
hu: Jelző érték, mely megmutatja, hogy a tartalomtípus engedélyezett

en: base node.
hu: alap tartalom.

en: The field_collection_item id
hu: A field_collection_item azonosító

en: The field_collection_item revision id
hu: A field_collection_item változat azonosító

en: The field_collection bundle
hu: A field_collection köteg

en: The field_collection field_name
hu: A field_collection field_name

en: Language for this term.
hu: A kifejezéshez tartozó nyelv.

en: Term name translation.
hu: Kifejezés nevének fordítása.

en: Term description translation.
hu: Kifejezés leírásának fordítása.
