Migrate Wizard (2.0.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: key
sk: kľúč

en: Database
sk: Databáza

en: Fields
sk: Polia

en: Users
sk: Používatelia

en: Key
sk: Kľúč

en: Target
sk: Cieľ

en: database
sk: databáza

en: host
sk: hostiteľ

en: Machine Name
sk: Strojový názov
