Migrate Wizard (2.0.10-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Content types
et: Sisutüübid

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Database
et: Andmebaas

en: Fields
et: Väljad

en: Id
et: ID

en: Users
et: Kasutajad

en: Key
et: Võti

en: Target
et: Siht

en: Migration
et: Migreerimine

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: Machine name of the node type.
et: Sisutüübi masinloetav nimi.

en: Human name of the node type.
et: Sisutüübi inimloetav nimi.

en: Description of the node type.
et: Sisutüübi kirjeldus.

en: Help text for the node type.
et: Sisutüübi abitekst.

en: Title label.
et: Pealkirja silt.

en: Flag.
et: Olekumärge.

en: The original type.
et: Algne tüüp.

en: base node.
et: baas sisutüüp.
